Kurumsal

Firmamız 2005 yılında, Qresel Bilişim Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında kurulmuş olup, teknolojinin gelişmesiyle sektörde müşterilerine hizmet konusunda titiz ve detaylı çalışmalarıyla güven almış yeni atılım çalışmalarını sürdürerek daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmaktadır.

Bizden beklediklerinizi karşılarız. Tatsız sürprizler yaşamazsınız. İşimiz görsellik ve iletişim oldugundan her zaman en iyisini tasarlayıp firmanızı elektronik ortamda müşterilerinizle buluşturmaktayız.

Müşterimizin fayda saglayabilecegi projeleri yapacagımıza güvenimiz tamdır. Güvenilirlik ve dürüstlük bizim en önemli değerlerimizden biridir. Çalışanlarımızın yüksek ahlak degerlerine sahip olmasına özen gösterir, her çalışanımızın bu sorumluluk bilincine sahip insanlar olmasında titiz davranırız. Sonuç almak için çalışırız. Yeteneklerimizin size yarattıgı fayda kadar degerli oldugunu biliyoruz. Anlayışlı olmanın önemini biliriz. Söylediklerinizi dinleriz, iyi iletişimin basarımızda önemli bir etken olduguna inanırız.

Müşterilerimizi daha fazla menun etmek için durmadan yeni yöntemler ararız. web ortamında karşilaştıgınız her sorun için biz burdayız.

Ekibimiz


BARIŞ TAŞCI


Bilişim Teknolojileri Uzmanı


ARZU TAŞCI


Grafik Tasarım Uzmanı


ÖMER AKYEL


Görsel Tasarım Uzmanı


ÜMİT GÜVERCİN


Marka Patent Uzmanı